Urania 2020 i PTMA

Z przyjemnością informuję, że zacieśnia się udział PTMA w wydawaniu Uranii. Od roku 2020 Zarząd Główny zobowiązał się pokrywać część kosztów druku naszego czasopisma. W związku z tym, pomimo wzrostu ceny, jesteśmy w stanie kontynuować znaczącą, blisko 30% zniżkę kosztów prenumeraty Uranii dla członków PTMA, która wynosi obecnie 60,00 zł.

Dla ułatwienia korzystania ze zniżkowych prenumerat, uruchomiliśmy specjalną zakładkę „Prenumerata PTMA” w naszym sklepie internetowym: Prenumerata

Od tej pory członkowie PTMA mogą zamawiać lub przedłużać prenumeraty indywidualnie, bezpośrednio przez internet, albo mogą to za nich robić Skarbnicy Oddziałów. W dalszym ciągu można zamawiać większą liczbę prenumerat kierowanych na adres Oddziału. Prenumeratę można teraz zamawiać poczynając od dowolnych bieżących i dostępnych na stronie numerów. Natomiast, wobec szybko wyczerpującego się nakładu PRENUMERATA WSTECZNA NIE BĘDZIE REALIZOWANA.

Warunkiem koniecznym uzyskania prawa do zniżkowej prenumeraty PTMA jest PODANIE W POLU „UWAGI” NAZWY SWOJEGO ODDZIAŁU. Redakcja Uranii będzie sprawdzać, czy prenumeratorzy PTMA są ich członkami i mają opłacone składki. Jeśli nie, wysyłka może być wstrzymana po wysłaniu 4. kolejnego numeru prenumeraty. Szczegółowych informacji udziela Sekretariat Uranii (Agnieszka Górska-Pukownik): urania@urania.edu.pl, +48 600 663 640.

Prenumeraty PTMA na rok 2020 opłacone do tej pory na zeszłorocznych warunkach (50,00 zł) będą realizowane, ale zachęcamy do uzupełnienia opłat i darowizn na rzecz rozwoju naszego czasopisma na konto: 85 1160 2202 0000 0003 3341 8732.

Zachęcam do pisania do Uranii. Najciekawsze materiały z zakresu 100-letniej historii PTMA i współczesnej działalności naukowej członków i sekcji Towarzystwa będę publikowane. Redaktorem odpowiedzialnym za obecność PTMA w Uranii jest kol. Marek Substyk: m.substyk@urania.edu.pl

Życzę ciekawej lektury i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2020, Maciej Mikołajewski

Redaktor Naczelny
mamiko@umk.pl; +48 509 441 717

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.